PERİYODİK BAKIM

Bakımlarınızı Renault yetkili servislerinde yaptırın

Aracınızın tüm periyodik bakımlarını Renault yetkili servislerinde yaptırın, aracınızın yaşına göre artan "Renault Avantaj" indirimlerinden ve 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisinden yararlanın.

Klima hakkında herşey

Klima, sıcak ya da soğuk havadan çok daha fazlasıdır. Buğunun etkin olarak önlenmesi, havanın temizlenmesi, sıcaklığın istediğiniz gibi ayarlanması gibi otomobilinizde önemli bir rolü vardır. Klimanızın, sürekli ve düzgün çalışmasını sağlamanız için Renault size farklı fiyat seçenekleri sunuyor.

Yağ değişimi hakkında herşey

Yağ değişimi bir aracın bakımındaki temel kavramlardan biridir. Şayet motor yağı düzenli olarak değiştirilmezse, motorun bazı parçaları etkinliğinin bir bölümünü kaybedebilir. Hatta bu durum mekanik arıza risklerine yol açabilir.

Triger kayışı hakkında herşey

Triger kayışı, motorun yukarı ve aşağı bölümü arasındaki senkronizasyonu sağlar. Eksik ya da gecikmiş bakım sonucu triger kayışınız ile yaşayacağınız bir sorun aracınızda motor değişimine kadar gidebilecek yüksek maliyetli onarımlara neden olabilir.

Silecekler hakkında herşey

Güvenliğinizin temel unsurlarından biri olan cam silecek lastikleri, sadece önde değil aracınızın arka camında da size ideal görüş sağlar. Silecekler, ayrıca göz ardı edilemeyecek konfor unsurudur. Cam silecek lastiklerinizin düzenli ve titiz bakımı, sürüş konforunuzu ve güvenliğinizi korumanızı sağlayacaktır.

ORJİNAL YEDEK PARÇA

Renault'nuzu güvenle kullanmanın garantisi

Renault orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.

Neden Renault orijinal yedek parçası kullanılmalı ?

Renault orijinal yedek parçası kullanmak aracınızın güvenliğini, kalitesini, dayanıklılığını ve estetiğini korumasını sağlar.
Her yıl, Renault araçlarının güvenliklerini geliştirmek amacıyla parça esnekliği, performans ve dayanıklılık alanlarında binlerce test gerçekleştirilmektedir.
Renault orijinal yedek parçaları, aracınızın orijinalliği korunur. Üretici garantisinin ve modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantisinin sürdürülmesini sağlar.
Müşteri olarak aracınızın onarımında, Renault teknik şartnamesine uygun olarak geliştirilen orijinal yedek parçaların kullanılmasını ve Renault standartlarında onarım yapılmasını isteme hakkınız var!

Renault yetkili servislerinde onarım

Yedek parça kalitesi: Renault Yetkili Servislerinde modele göre 12 yıla varan anti-korozyon garantili Renault Orijinal Yedek Parçaları kullanılır.
Onarım kalitesi: Renault aracınız hakkında eğitim almış uzmanlar tarafından standartlara ve güvenlik kurallarına uygun onarım yapılır.
Fiyat şeffaflığı: Sürpriz ek ücretler olmadan size söz verilen fiyatta onarım yapılır.
Belirtilen sürede teslimat: Size bildirilen sürede aracınız teslim edilir.
Kalite kontrol: Aracınızın mükemmel fabrika standartlarına geri döndürülmesi amaçlanır ve uygulanan her işlemin kalite kontrolü yapılır.

MEKANİK

Renault orijinal mekanik yedek parçalarını tercih edin

Mekanik bakımı eksiksiz yapılan otomobiller sizi yarı yolda bırakmaz. Renault orijinal mekanik yedek parçaları, aracınızın bakım ve onarımını sizin için endişe kaynağı olmaktan çıkarır.

Akü hakkında herşey

Akü aracınızı çalıştırmak için gerekli akımı temin eder ve elektrikli ekipmanları besler.

Amortisörler hakkında herşey

Amortisörler frenler ve lastiklerle birlikte aracın « Güvenlik Üçgeni » ni oluşturur. Sürekli kullanıldıklarından dolayı iyi bir yol tutuşu ve aynı zamanda sürüş konforu sağlamak için düzenli olarak kontrol edilmeleri çok önemlidir.

Frenler hakkında herşey

Her yol koşulunda kullanılan frenler aracınızın en önemli güvenlik unsurlarından biridir. Frenlerinizin bakımını düzenli olarak yaptırarak; sizin, yolcularınızın ve aynı zamanda yolunuza çıkacak kişilerin güvenliğini sağlayabilirsiniz.

Egzoz sistemi hakkında herşey

Egzoz sisteminin bakımını yaptırmak, yakıt tüketiminin ve egzoz emisyonlarının azaltılması anlamına gelir.

KAROSERİ - BOYA

Karoserinizin onarımını uzmanına bırakın 

Renault Yetkili Servislerinde çok çeşitli karoseri hizmetleri sunulur:

Ön cam onarım ve değişimi
Tampon onarım ve değişimi
Kaput,kapı,dikiz aynası gibi orijinal karoseri parçları değişimi.

Renault'ya gelmek için 5 doğru neden

Güvenlik: Renault orijinal yedek parçaları.
Garanti: Renault şebekesinin tamamında 2 yıl yedek parça ve işçilik garantisi.
Çevreye saygı: Çevreye saygılı boyaların kullanılması ve atıkların geri dönüşümü.
Huzur: sigorta işlemlerinin hızlıca yapılması.
Ödeme kolaylıkları. 

Renault'nun tavsiyeleri

Aracınızı bir Renault yetkili servislerine emanet ederek, ilk günkü güvenlik seviyesini korumayı garanti altına alır ve aracınızın 2. El değerini de korumuş olursunuz.

Ön cam onarım ve değişimi

Ön cam konfor ve aynı zamanda bir güvenlik parçasıdır. Ön cam size gece olduğu gibi gündüz de ideal bir görüş sunarak sürüş güvenliğine katkıda bulunur. Orijinal olmayan ön camlar sürüş güvenliğini tehlikeye atabilir. Ön camınız üzerinde küçük bir darbe veya parlaklık fark edersiniz. Darbe çatlak şekline dönüşmüştür. Görüşünüz kötüleşmeye başlar. Su sızıntıları belirir. Şayet bu işaretlerden bir tanesini gözlemlerseniz, ön camınızın kontrolü için Renault Yetkili Servislerine gelin.

 

ANLAŞMALI SİGORTA ŞİRKETLER

KAMPANYALARDAN

HEPSİNİ GÖR

2.EL

HEPSİNİ GÖR
0.352 336 24 27
info@gulpar.com.tr
PLAZA 1;
Orta Sanayi Mh. Kevser Cd. No:13
Melikgazi / KAYSERİ
0.352 336 24 27
PLAZA 2;
Ambar Mh. Osman Kavuncu Bulv.
Ankara Yolu 12.km No: 538 KAYSERİ
0.352 311 54 14

© 2016 Site içerisinde kullanılan fotoğraflar, yazılar ve diğer tüm içerikler hiçbir şekilde indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Tüm hakları saklıdır.