AVANTAJLI KREDİ ÇÖZÜMLERİ

Arzu ettiğiniz araca sahip olmak için avantajlı kredi çözümlerimizden yararlanabilir, ihtiyacınıza uygun esnek kredi seçeneklerinden birini tercih edebilirsiniz. Kredi talebinizi, aracınızı seçtiğiniz Renault yetkili satıcısına hemen iletebilirsiniz. Satış temsilciniz, cazip kampanyalarımızdan size en uygun olanını seçmenize yardımcı olacaktır. Kredi başvurunuz, siz henüz yetkili satıcınızdayken hızla değerlendirilecektir. Krediyi kullanmak için gereken belgeleri de yine yetkili satıcınızda hiç vakit kaybetmeden kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

Kiralar kadar kolay Renault sahibi olun!

Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz. Renault’unuzu yasal peşinat, klasik bir taşıt kredisinden çok daha düşük taksitler ve vade sonunda ise esnek ödeme seçenekleri ile son bir toplu ödemeden oluşan avantajlı ödeme planı ile alabilirsiniz. Düşük taksit avantajları ile bir üst model ya da versiyona çok daha kolay erişebilirsiniz. Aracınızı vade sonunda değerine ve kolaylıkla yeniler, hep yeni bir Renault’un keyfini sürersiniz.

MAXXI KORUMA

Renault'dan size özel kredi koruma çözümleri!

Kredinizi kullandınız, ya taksitlerinizi öderken beklenmedik bir gelişme olursa! Kredinizi geri ödemek konusunda güvende olmak istemez misiniz? Bu konuda sıkıntı yaşamamanız için size kredi koruma sigortamız Maxxi Koruma'yı öneriyoruz:

İşsizlik sigortası

Borçlanırken aklımızın bir köşesinde tuttuğumuz önemli bir risk. Gelin Renault finans bu konuda da sizin dostunuz olsun, tam kapsamlı işsizlik sigortası sizi en zor günlerinizde korusun.

Kaza sigortası

Biz kötü günde de sizin yanınızda olmak istiyoruz. Zira kaza geliyorum demez. Türkiye’deki kaza mağdurlarının sayısını tahmin edebilir misiniz? Böyle bir mağduriyet durumunda, bir de kredi borcunuz üzüntünüzü arttırmasın. Çözüm varken, neden risk alıyorsunuz?

Geçici iş görememe

Beklenmedik bir rahatsızlık veya talihsiz bir kaza, geçici bir süre çalışmanıza engel olabilir, bu durumda kredi taksitlerinizi ödemede desteğiniz hazır. Bu adımı attığınızda, artık riskleri dert etmenize hiç gerek kalmıyor.

RENAULT PLAN

Renault plan bir bireysel taşıt kredisi olup, aracınızın mülkiyeti tamamen size aittir. Renault’unuzun trafik kayıtlarına tesis edilecek e-rehin ile teminat altına alınacaktır. Yasal düzenlemenin öngördüğü maksimum kredi tutarı; fatura tutarının 50.000TL.na kadar olan kısmı için %70, aşan kısmının %50’sidir. Vade sonundaki toplu ödeme tutarı, aracınızın geri alım tutarı olup, fatura tutarının %40 - %55’i aralığında size özel belirlenecektir.


Renault planın taksitlerini de klasik taşıt kredilerinde olduğu gibi anlaşmalı olduğumuz bankaların (Akbank ‘masrafsız’, İş Bankası, Garanti Bankası) yaygın şube ağı ve Ptt aracılığıyla toplam beşbini aşkın noktada ödeyebilirsiniz.

Renault plan'dan yararlanmak çok kolay. Bunun için sadece yetkili satıcınıza gitmeniz yeterli. Yetkili satıcınız tercih ettiğiniz Renault ile birlikte size Renault plan’ın avantajlarını da sunacak. Renault plan’nın vade sonunda size sunacağı en uygun seçenekleri belirleyecek, kredi talebinizi Renault finans’a ulaştırarak hızla değerlendirilmesini ve kredi işlemlerinizin satış işlemleri ile birlikte yetkili satıcınızda tamamlanmasını sağlayacaktır.

 

 

RENAULT PLAN SEÇENEKLERİ

Renault plan, size vade sonunda avantajlı üç değişik seçenek sunuyor... 

Eskiyi getirin yeniyi götürün

Eski Renault’unuzu değiştirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Vadenizin bitiminde önce yetkili satıcınız aracınızı yenilemeniz için cazip tekliflerini sunacak. Yeni Renault’unuzu dilerseniz yine Renault plan ile dilerseniz klasik Renault finans kredisi ile alabilirsiniz. 

Renault'umdan memnunum

Aracımı bir süre daha kullanmak istiyorum diyorsanız; Renault plan’ın yüksek tutarlı son taksitinin tekrar vadelendirilmesi için talepte bulunabilirsiniz. Mevzuat çerçevesinde toplam vade 48 aydır. Bu sınır içinde, talebiniz Renault finans tarafından vade sonunda Renault finans’ın güncel kredi koşulları ile, kredibiliteniz dikkate alınarak, hızla değerlendirilecektir.

İade edin borcunuzu kapatın

Aracınızı, satın alırken belirlenmiş olan geri alım bedeli ile iade edebilirsiniz. Renault’unuzun iadesi için: bakım ve onarımlarının yetkili servislerde yapılması,3.yılın sonunda aracınızın km’sinin 100.000’in altında olması, aracınızın değerinde   %10’dan fazla kayba neden olan hasar bulunmaması*, Renault finans'a gecikmiş borç ve ödenmemiş vergi olmaması, Renault finans rehini dışında herhangi bir haciz, takyidat bulunmaması gerekmektedir. 

KAMPANYALARDAN

HEPSİNİ GÖR

2.EL

HEPSİNİ GÖR
0.352 336 24 27
info@gulpar.com.tr
PLAZA 1;
Orta Sanayi Mh. Kevser Cd. No:13
Melikgazi / KAYSERİ
0.352 336 24 27
PLAZA 2;
Ambar Mh. Osman Kavuncu Bulv.
Ankara Yolu 12.km No: 538 KAYSERİ
0.352 311 54 14

© 2016 Site içerisinde kullanılan fotoğraflar, yazılar ve diğer tüm içerikler hiçbir şekilde indirilemez, kopyalanamaz, çoğaltılamaz. Tüm hakları saklıdır.